Cariere

Experienta de peste 10 ani!

Te vrem în echipa noastră
ANGAJĂM ELECTRICIENIl

Descrierea postului:
  • Aplică procedurile de întreținere preventivă și inspecție ale instalațiilor electrice, în conformitate cu instrucțiunile înscrise în dispozițiile de lucru
  • Efectuează lucrările de întreținere și de reparații ale instalațiilor electrice, în conformitate cu instrucțiunile și procedurile de lucru și cu documentația specifică, asigurand respectarea standardelor de calitate ale proceselor și produselor.
Condiții minime de angajare
  • Studii medii de specialitate ;
  • Persoană dinamică, atentă la detalii;
  • Abilitate de lucru la înalțime;
  • Capacitate de adaptare rapidă la solicitările specifice postului, dinamic, atent la detalii;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Autorizație (certificare) ANRE - constituie un avantaj;
  • Capacitate de adaptare rapidă la solicitările specifice postului, dinamic;
Pachet de salarizare
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe;
  • transport la locul de muncă;
  • un loc de muncă stabil;
  • echipament de lucru;
  • oportunități de dezvoltare profesională; Pentru detalii: 0722-302-007

Suntem pregătiți să lucrăm cu dumneavoastră

Contactați-ne